Tepelná čerpadla PANASONIC (BIBLOK) - AQUAREA "ALL IN ONE"

Řešení šetřící prostor a ideální pro instalace s omezeným prostorem. Společnost Panasonic navíc vyvinula bivalentní a kaskádové systémy, které poskytují uživateli kontrolu nad dvěma oblastmi vytápění. Aquarea “All in One” patří k nové generaci tepelných čerpadel Panasonic pro vytápění, chlazení a přípravu teplé užitkové vody v domácnostech. Aquarea “All in One” T-CAP patří mezi nejnovější tepelná čerpadla na trhu, která dosahují jmenovitého výkonu vytápění i při teplotách až –20 °C. Tím se zajišťuje nejlepší poměr sezónní energetické účinnosti. Tepelná čerpadla jsou testována při venkovních teplotách –28 °C, aby se zajistil stabilní provoz.

Tepelná čerpadla PANASONIC (BIBLOK) - AQUAREA

Díky vyspělé technologii systému a ovládání je možné udržovat vysoký výstupní výkon a účinnost dokonce i při teplotách –7 °C a –15 °C. Software Aquarea lze nastavit na požadavky nízkoenergetických domů s cílem maximalizovat energetickou účinnost. Ať už je jakékoliv počasí, Aquarea bude vždy funkční dokonce i při teplotě –28 °C. Kompaktní konstrukce venkovní jednotky zajišťuje velmi snadnou instalaci.

Tepelná čerpadla PANASONIC (MONOBLOK) - AQUAREA

Tato vysoce účinná tepelná čerpadla pracují efektivně i při nízkých venkovních teplotách a až do −15 °C si zachovávají svůj plný topný výkon spolu s vysokou účinností. Při ještě nižších teplotách, které se ale v našem podnebním pásmu vyskytují jen pár dní do roka, pracují spolehlivě bez snížení topného výkonu, pouze energetická účinnost postupně klesá. Tepelná čerpadla v provedení mono-bloc jsou také ideální pro instalace jak v nových tak v rekonstruovaných budovách a bytových jednotkách, kde je omezené místo pro instalaci vnitřní jednotky.