Split nástěnné klimatizace

Myslete ekologicky. Jděte svou cestou. Klimatizace Panasonic nejsou určeny jen k tomu, aby domácnostem zajišťovaly pohodlné chlazení. Zároveň totiž šetří energii, čistí vaše okolí. Upravují svůj chladicí výkon podle vašeho obytného prostoru a stylu. Život v ekologickém stylu je nyní mnohem snazší, než kdy dříve.

Panasonic pro vás vyvinul produktovou řadu, která je lepší než kdykoliv předtím.Díky inovativnímu designu, vysoké efektivitě a modernímu systému čištění vzduchu je řada Etherea navržena s ohledem na vaše potřeby.

Multisplit nástěnné klimatizace

Jestliže požadavky na klimatizaci přesahují rámec jedné místnosti, společnost Panasonic nabízí velmi široký rozsah možností s až 5 vnitřními jednotkami připojenými k jedné venkovní jednotce.

K jedné venkovní jednotce můžete připojit až pět vnitřních jednotek. Na každou místnost nebo oblast připadá jedna vnitřní jednotka. komfortnější.

Split parapetní klimatizace

Parapetní jednotka s novým systémem pro čištění vzduchu nanoe™ X: výjimečná účinnost A++, pohodlí (supertichá technologie s hlučností pouze 20 dB(A)) a zdravý vzduch v kombinaci s přelomovým designem.

Zcela kompatibilní s chladivem R32. Chladivo R32 je šetrnější k životnímu prostředí než chladivo R410A. Přelomový design, který se dokonale hodí ke každému stylu. Materiály i výrobní postupy byly pečlivě vybrány, aby vznikl elegantní design. Díky kompaktnosti a elegantnímu provedení se nová parapetní jednotka snadno začlení mezi interiérovou výzdobu vašeho domova.

Split kazetové klimatizace

Tato kazetová jednotka je speciálně určena pro kanceláře, maloobchodní a restaurační aplikace, a proto dokonale sedí do stropního rastru o rozměrech 60×60 nebo 70×70 cm.

Tato nová kompaktní kazetová jednotka s vysokou účinností i při nízkých teplotách může být také připojena k rozhraní KNX, Modbus, EnOcean pro snadnou integraci s vašimi systémy řízení budov (BMS). Rozhraní mají beznapěťové kontakty (ZAP/VYP, chybová zpráva) s cílem zajistit snadnou integraci. S kazetovou jednotkou Panasonic můžete začít šetřit po celý rok.

Split potrubní klimatizace

Kanálová jednotka s nízkým statickým tlakem, tato jednotka má ideální konstrukci pro domy, kanceláře, obchody a restaurace. Vhodná pro malé místnosti, kde budou klimatizace a topení pěkně integrovány a kde je potřebná vysoká úroveň komfortu a účinnosti.

Tato klimatizační jednotka může být také připojena k rozhraní KNX, Modbus, EnOcean pro snadnou integraci s vašimi systémy řízení budov (BMS). Rozhraní mají beznapěťové kontakty (ZAP/VYP, porucha) pro snadnou integraci.